Z miłości
do gotowania

Akademia Ad Gustum to ludzie, których połączyła pasja do gotowania.

Zapragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym wiedza o kuchni będzie przekazywana w przystępny i ciekawy sposób.

Prowadzimy zajęcia dla każdego – od maluchów po seniorów. Indywidualnie dopasowujemy je do umiejętności i możliwości każdego z uczestników.

Szeroka oferta eventów kulinarnych

Szkolenia
u Was lub u nas

Wykwalifikowani trenerzy

Szeroki wybór tematyki szkoleń

Łączymy naukę
z dobrą zabawą

Dofinansowanie szkoleń

Co robimy?

Przejmujemy inicjatywę planowania dużych wydarzeń, oferujemy pokazy kulinarne, które zaimponują Waszym gościom i organizujemy różnego rodzaju warsztaty. Oferujemy szkolenia dla każdego sektora branży HoReCa z najlepszymi fachowcami w Polsce.

Akademia Ad Gustum to nie tylko lekcje gotowania. Organizujemy imprezy różnego rodzaju: catering, kolacja degustacyjna, pokazy kulinarne, duże eventy lub klasyczne imprezy okolicznościowe.

Co nas wyróżnia?

Uczymy gotowania, zdrowych nawyków żywieniowych i poszanowania produktu w duchu zero waste. Nasze zajęcia odpowiadają potrzebom każdej grupy wiekowej, bo dopasowujemy je do możliwości każdego z uczestników.

Przestrzeń Ad Gustum

Nasz lokal znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego. W pobliżu znajdują się: jezioro, dwa baseny, boiska do siatkówki, koszykówki i tenisa, a także domki letniskowe. To idealne miejsce do organizacji imprez plenerowych.

Posiadamy klimatyzowaną salę, mieszczącą do 70 osób. Staramy się, by imprezy organizowane u nas nabierały nowego charakteru, dlatego tworzymy unikalne miejsce w okolicy, która wyjątkowo sprzyja chwilom przyjemności.

Dofinansowane szkolenia dla firm

Ad Gustum wspiera przedsiębiorców w procesie przygotowania wniosku, złożenia niezbędnych dokumentów oraz rozliczenia zrealizowanej usługi szkoleniowej.

W ramach Funduszy Europejskich i środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania od 80% do nawet 100%
dofinansowania na szkolenia.

Staramy się sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom naszych Gości, by w przyszłości chcieli do nas wracać.

Masz pytanie?

Wypełnij formularz kontaktowy!