Jako gastronomiczna firma szkoleniowo eventowa zajmujemy się kompleksowym wsparciem obiektów gastronomicznych zarówno podnosząc kompetencję personelu jak również wspierając naszych kontrachetów podczas działań eventowych.

Jesteśmy gotowi sprostać przeróżnym oczekiwaniom naszych odbiorców w zakresie usług szkoleniowych oraz gastronomicznych. Z reguły elastyczni, chętnie spełniamy wszystkie wymogi postawione nam przez naszych klientów.

Oferujemy Szkolenia dla każdego sektora branży HORECA, dysponujemy jednymi z najlepszych fachowców w kraju, a sami prowadząc działalność gastronomiczno eventowa znamy bolączki które spotykają naszych klientów.
Oferujemy kontrahentom spersonalizowane szkolenia u klienta, co pozwala dostosować tematykę oraz program do warunków faktycznych. Dysponujemy również stacjonarną akademią kulinarną co pozwala na szkolenia stacjonarne poza miejscem pracy personelu

Zakresy Szkoleń:

KULINARNE:

Nasi trenerzy oferują pełną paletę tematów szkoleniowych oraz zagadnień. Kuchnie świata, techniki kulinarne, nowe rozwiązania techniczne, estetykę na talerzu czy optymalizację kosztów i FOOD COAST

KELNERSKIE:

Obsługa gości, sprzedaż sugestywna, szkolenie sommelierskie, serwis synchroniczny i wiele więcej pomocnej wiedzy dla obsługi kelnerskiej

CUKIERNICZE:

Słodkie finger food jako przekąski lunchowe i biznesowe, monoporcje, ciasta podstawowe torty. Bankiety i imprezy okolicznościowe- jakie desery przygotować aby zachować idealną jakość i smak

BARMAŃSKIE, BARISTYCZNE:

Sztuka parzenia, spieniania i łączenia pysznych napojów z kawy jak również mixologia potrzebna przy tworzeniu kolorowych i smacznych drinków.

RECEPCJA i SŁUŻBA PIĘTER:

Nasi trenerzy oferują pełną paletę tematów szkoleniowych oraz zagadnień. Kuchnie świata, techniki kulinarne, nowe rozwiązania techniczne, estetykę na talerzu czy optymalizację kosztów i FOOD COAST

SPRZEDAŻ i MARKETING:

Kontakt z gośćmi, umiejętność sugestywnej sprzedaży pełnej oferty oraz łatwość w komunikowaniu aktualności oraz nowości w ofercie.

ZARZĄDZANIE

Zadowolony personel to ten którego zadania i obowiązki są zrozumiałe i dopasowane do kompetencji i właśnie za to odpowiedzialna jest kadra zarządzająca. A jak wszyscy wiedzą zorganizowany personel to zadowolony gość.

POMOC W SKUTECZNYM BRANDZIE

Poprzez odpowiednio zaprojektowane rozwiązania w dziedzinach takich jak service design, zarządzanie procesami, identyfikacja wizualna, tworzenie strategii marketingowych, wdrażanie systemów zarządzania CRM oraz systemów POS etc., jesteśmy w stanie pomóc w porządkowaniu spraw wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

DOFINANSOWANIA PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH

W ramach Funduszy Europejskich i środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego mikro, mali i średni przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania od 80% do nawet 100% dofinansowania na szkolenia.

Nasza firma wspiera przedsiębiorców w procesie przygotowania wniosku, złożenia niezbędnych dokumentów oraz rozliczenia zrealizowanej usługi szkoleniowej. Nasze bogate doświadczenie i wykwalifikowana kadra z zakres funduszy europejskich i krajowych gwarantuje, że przedsiębiorcy nie muszą obawiać się żadnych formalności związanych z dokumentacją projektową i rozliczeniem usługi.