Oferta

Pokazy kulinarne - live cooking

Pokaz kulinarny prowadzony przez szefa kuchni to wydarzenie, podczas którego możecie zobaczyć proces powstawania dań, które przygotujemy specjalnie dla Was. To idealna okazja, aby podpatrzeć profesjonalne metody przygotowywania potraw, a później spróbować odtworzyć je we własnej kuchni.

Wielka patelnia

Planowanie dużych imprez firmowych, wydarzeń sportowych lub kulturowych od strony gastronomicznej, możecie całkowicie powierzyć nam. Wszelkie duże przedsięwzięcia są dla nas nowymi wyzwaniami, do których podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy liczące tysiące gości i zadbać o to, by nikt nie wyszedł z nich głodny.

Kolacja degustacyjna

Kolacja degustacyjna to oferta dla gości oczekujących od kolacji wyrafinowania, uroczystego charakteru, a przede wszystkim nietuzinkowego kunsztu. Wyjątkowe menu zostało ułożone przez naszych szefów kuchni dla miłośników sztuki łączenia smaków. To wyrafinowane połączenia wysokiej jakości składników dobranych tak, by potęgować niezapomniane doznania smakowe.

Kolacja w formie warsztatów

Jeśli chcecie zapewnić swoim gościom unikalną rozrywkę podczas imprezy urodzinowej lub spotkania ze znajomymi, proponujemy nasze warsztaty. Warsztaty kulinarne to gwarancja świetnej zabawy, zwłaszcza w gronie znajomych. Połączone z degustacją wina mogą być doskonałą alternatywą dla klasycznych przyjęć.

Imprezy okolicznościowe

Nasz lokal to idealne miejsce do organizacji imprez plenerowych. Znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego z jeziorem, dwoma basenami, boiskami do siatkówki, koszykówki i tenisa, a także domkami letniskowymi. Posiadamy klimatyzowaną salę, która mieści do 70 osób. Tworząc unikalne miejsce, staramy się, aby imprezy organizowane u nas nabierały nowego charakteru.

Catering

Impreza plenerowa, przyjęcie w domu lub firmowe spotkanie? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przygotujemy i dostarczymy dla Państwa catering, dbając o każdy najmniejszy szczegół podczas jego realizacji. Istnieje możliwość wynajęcia obsługi, która sprawi, że każda impreza nabierze odpowiedniego charakteru, a Państwo nie będą musieli o nic się martwić.

Warsztaty

Kuchnie całego świata są na wyciągnięcie ręki
– nie musisz szukać daleko!
Kuchnie całego świata
są na wyciągnięcie ręki
– nie musisz szukać daleko!
Warsztaty organizujemy w trzech trybach:

Warsztaty stacjonarne

Jeśli Waszą pasją jest gotowanie i chcecie nauczyć się czegoś nowego, lub jeśli nawet nie czujecie się pewnie w kuchni, zapraszamy na warsztaty kulinarne pod okiem naszych szefów.

Prowadzimy warsztaty o różnej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi czas w świetnej atmosferze.

Warsztaty mobilne

Szukacie pomysłu na imprezę integracyjną w Waszej firmie? Warsztaty kulinarne to nieszablonowy pomysł na tego typu wydarzenia. Możemy zorganizować je w dowolnym miejscu, w każdym zakątku Polski.

Mamy możliwość swobodnego przemieszczania się dzięki mobilnym kuchniom, w pełni wyposażonym w profesjonalny sprzęt.

Warsztaty dla szkół

Nauka przez gotowanie.

Gotowanie pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, uczy efektywnej pracy w zespole i pomaga odkryć nowe pasje. Nasza akademia prowadzi zajęcia dla każdej grupy wiekowej.

Masz pytanie?

Wypełnij formularz kontaktowy!